×
Cena
-
Marka
Typ wagi
Baterie
Podświetlany wyświetlacz
Najczęściej Kupowane

Indeks: OB17185

Marka:

Parametry Waży do 400 g z dokładnością do 0,01 g w jednostkach g (gramy) / oz (uncje) / ozt (uncje troy) / dwt (waga) / ct (karat) / gn (ziarno) Rozmiar wkładki wagowej 8cm x 6cm Duży, podświetlany na czerwono wyświetlacz Kalibracja automatyczna / ręczna - Użyj dwóch precyzyjnych obciążników 200 g do ręcznej kalibracji Funkcja TARE do maksymalnej...

Cena 139,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17667

Marka:

Parametry Waga cyfrowa przeznaczona do ważenia przedmiotów do maks. 1000g z dokładnością do 0,01g Jednostki miary: ważą od 1 ziarna / 0,07 g w jednostkach g (gram), ct (karat), dwt (waga), oz (uncja), ozt (uncja troy), gn (ziarno) Funkcja TARE - reset wagi pojemnika na powierzchni ważenia Funkcja HOLD - przytrzymaj wartość tary na wyświetlaczu...

Cena 124,57 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17151

Marka:

Parametry Wisząca skala do 50 kg z podświetlanym wyświetlaczem LCD - podwójna rozdzielczość: rozdzielczość 0-10 kg 5g, rozdzielczość 10-50 kg 10g Jednostka miary: kg (kilogram) / lb (funt) / JIN / OZ (uncja) Funkcja TARE - odejmuje wagę pojemnika, w którym jest ważony Stalowy hak do zawieszania i stalowy uchwyt Pomiar temperatury Automatyczne...

Cena 50,16 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17607

Marka:

Parametry Kieszonkowa cyfrowa waga z wbudowanym akumulatorem MyWeigh TRITON T3R Waży do 500 g z dokładnością do 0,01 g (gramów) / oz (uncje) / ozt (uncje troy) / dwt (waga) / ct (karat) / gn (ziarno) Rozmiar wkładki wagowej 8cm x 6cm Duży, podświetlany na czerwono wyświetlacz Kalibracja automatyczna / ręczna - Użyj dwóch precyzyjnych odważników 200g...

Cena 167,04 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Nowe produkty

Indeks: OB18212

Marka:

Inteligentna cyfrowa waga kuchenna HOTO QWCFC001 Waży do 3kg z dokładnością do 0,1gWażenie w jednostkach g, ml, oz, lb:ozPowierzchnia ważąca wykonana ze szkła hartowanego o średnicy Wyświetlacz LEDFunkcja TAREŁączność Bluetooth i komunikacja ze smartfonemZasilanie 3 bateriami AAA 1,5V

Cena 130,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17252

Kolorowy kabel USB-C 3.1 męski do USB 2 do transmisji danych/ładowania.0 A męskiOdpowiedni np. do Oneplus 2, Nexus 6P/5X, Nokia N1 Tablet, xiaomi 4c, Meizu pro 5 lub innych urządzeń obsługujących USB-CUSB-C - nowy standard USB 3.1 z odwracalnym złączemObsługa skalowalnego prądu ładowaniaTransfer danych USB 2.0 - 480MbpsDługość: 1mKolor:

Cena 32,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB18207

Odważnik kalibracyjny o masie 5000 g wykonany ze stali chromowanej z hakiem ze stali nierdzewnejKlasa dokładności M1, maksymalne odchylenie ±250 mgDzięki klasie dokładności M1 odważnik ten nadaje się do testowania dokładności urządzeń pomiarowych i badań naukowych.Waga ta nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do testowania dokładności...

Cena 465,50 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: OB18205

Odważnik kalibracyjny o masie 1000 g wykonany z chromowanej stali z hakiem ze stali nierdzewnejKlasa dokładności M1, maksymalne odchylenie ±50 mgDzięki klasie dokładności M1 odważnik ten jest przeznaczony do testowania dokładności urządzeń pomiarowych i badań naukowych.Waga ta nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do testowania...

Cena 232,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB18204

Odważnik kalibracyjny o masie 500 g wykonany z chromowanej stali z hakiem ze stali nierdzewnejKlasa dokładności M1, maksymalne odchylenie ±25 mgDzięki klasie dokładności M1 odważnik ten nadaje się do testowania dokładności urządzeń pomiarowych i badań naukowych.Waga ta nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do testowania dokładności...

Cena 120,70 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie nowe produkty
Wagi wiszące do 10 kg
Wagi wiszące do 10 kg - cena, opinie ✔️ sklep Mikrowagi.pl

Wagi wiszące do 10 kg

Wagi wiszące do 10 kg są idealnym zastępstwem klasycznych wag w momencie, kiedy nie ma możliwości ich postawienia. Są one specjalnie skonstruowane, aby móc określać ciężar przedmiotów, które nie przekraczają 10 kg, a każdy ich model różni się od siebie, nie tylko wyglądem, ale także i funkcjami, jakie posiada. Ogromnym plusem, jaki wyróżnia te specjalne wagi jest fakt, że pozwalają one na transportowanie ważonego obiektu z miejsca na miejsce, bez potrzeby zdejmowania go oraz bez szkody dla jego dalszej użyteczności.

Czytaj więcej...

Dostępne na naszej stronie internetowej wagi podają wiarygodne parametry z dokładnością do 1 g, które można poddawać dalszej analizie, w zależności od tego do czego właściwie jest ona wykorzystywana.

Wagi wiszące do 10 kg idealnie sprawdzą się podczas dokonywania pomiarów wagowych bagaży. Modele znajdujące się w naszym sklepie internetowym zasilane są na baterie, dzięki czemu łatwo jest ją stosować w terenie.

Czym jest waga wisząca?

Waga wisząca do 10 kg jest w wielu przypadkach bardziej praktyczna od tych do kuchni czy łazienki. Oczywiście wszystko tak naprawdę jest zależne od tego do czego właściwie ma zostać ona wykorzystana, ponieważ nie przy wszystkim się sprawdzi. Jej głównym elementem jest stalowy hak, na którym zawiesza się ważony przedmiot. Cały produkt jest skonstruowany tak, aby całość była uodporniona na uszkodzenia mechaniczne i sprawdzała się w każdych warunkach. Wagi wiszące znajdujące się w naszym sklepie internetowym zostały wzbogacone o takie systemy, aby mogły efektywnie i z dokładnością ważyć wszystkie obiekty. Dodatkowo w wielu modelach z naszej oferty dostępna jest opcja umożliwiająca zmianę jednostek mierniczych z kilogramów na funty, uncje i inne jednostki. Sprawia to, że zważyć można każdy obiekt w odpowiednich do zapotrzebowania jednostkach by się chciało to zrobić. Dużą zaletą, w jaką wyposażone są nasze niektóre wagi wiszące jest fakt posiadania opcji TARE, dzięki której można poznać nie tylko wagę całości ważonego przedmiotu, ale także dokładną wagę zawartości. Ekran wyświetlacza wagi wiszącej pozwala na wyraźne odczytywanie otrzymanego wyniku pomiaru.

Wagi wiszące - nasza oferta

Jeżeli poszukujesz wytrzymałej i funkcjonalnej wagi wiszącej warto zdecydować się na dokonanie zakupu w naszym sklepie internetowym. Nasza firma posiada produkty najwyższej jakości, od cenionych producentów, dzięki czemu gwarantują one bardzo długą współpracę i wytrzymałość. Jesteśmy liderem w zakresie mikrowag, które ułatwiają życie już wielu osobom! Staramy się ciągle wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów z różnych grup, aby każdy mógł wchodząc na naszą stronę znaleźć coś idealnie dopasowanego pod swoje wymagania. Dlatego właśnie nasz asortyment jest tak bogato uzupełniony, w produkty najwyższej jakości, które wyróżniają się wytrzymałością i odpornością. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu w razie ewentualnych pytań. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystko, a także podzielimy się naszą wiedzą.

Wagi są od wielu stuleci wykorzystywane do dokładnego pomiaru ciężaru wielu przedmiotów. Wyobrażając sobie wagę, najczęściej można pomyśleć o tradycyjnej wadze stojącej. Jednak nie zawsze w danym miejscu panują warunki, aby użyć takiego urządzenia. Co więc zrobić w takiej sytuacji? Warto pomyśleć o zakupie wagi wiszącej do 10 kg. Są one specjalnie konstruowane, aby dało się w precyzyjny sposób zważyć przedmiot nieprzekraczający 10 kg. W naszym sklepie można znaleźć szeroką ofertę wag wiszących, różniących się między sobą wyglądem, ale również funkcjami, jakie oferują użytkownikowi.

Wagi wiszące 10 kg — najlepsza jakość

Wagi wiszące do 10 kg znajdujące się w naszej ofercie to przede wszystkim najwyższa jakość. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty pochodzące od renomowanych i znanych na całym świecie producentów, którzy od lat dostarczają na rynek najlepszej jakości urządzenia do dokonywania pomiarów ciężaru. Co równie ważne, każda waga została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność i niezawodność przez długie lata.

Waga wisząca 10 kg — łatwe użytkowanie

Największą zaletą dostępnych w naszym sklepie wag wiszących jest łatwość ich użytkowania. Ważony przedmiot można bez przeszkód transportować z miejsca na miejsce, bez konieczności jego zdejmowania. Co równie ważne, wytrzymały hak sprawia, że ciężar nie zerwie się i nie ulegnie uszkodzeniu. Waga ta świetnie sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie konieczna jest precyzja, na przykład na budowie, w warsztacie, czy w sklepie.

Wagi wiszące do 10 kg — wielość funkcji

Dostępne w naszym sklepie wagi wiszące do 10 kg to przede wszystkim wielość funkcji, jakie zapewniają użytkownikowi. Sam pomiar dokonuje się poprzez zawieszenie przedmiotu na wytrzymałym haku. Niezwykle zaawansowane systemy miernicze pozwalają na dokonanie pomiaru z dokładnością do 1 g. Wiele modeli pozwala również na zmianę jednostek z kg na funty, uncje oraz inne jednostki, co jest niezwykle praktyczne w wielu sytuacjach.

Dodatkowym atutem znajdujących się w naszym sklepie wag jest możliwość ustawienia funkcji TARE. Dzięki temu użytkownik może poznać nie tylko wagę całości, ale również zawartości. Ponadto wagi są zasilane na baterie. Dzięki temu można przenosić je w dowolne miejsce i korzystać wszędzie, w zależności od potrzeb. Każda waga została wyposażona w czytelny wyświetlacz. Dzięki niemu można odczytać wynik pomiaru, a waga pokaże ostrzeżenie, jeżeli na przykład ważony przedmiot jest za ciężki.

Wagi wiszące 10 kg — szeroki asortyment

Mamy świadomość, że każdy klient jest inny. W zależności od prowadzonej działalności konieczne może być więc zastosowanie innej wagi. Z tego powodu w naszym bogatym asortymencie można znaleźć wagi wiszące do 10 kg do różnych zastosowań. Dzięki temu każdy klient znajdzie produkt najlepiej dostosowany do swoich potrzeb oraz preferencji. Zachęcamy również niezdecydowanych klientów do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz pomożemy dobrać najlepszą wagę dla każdej osoby.

Indeks: OB17308

Marka:

Cyfrowa wisząca waga do 10 kg z 10g żółtą dokładnością Waży w jednostkach kg, oz, lb, yin Hak wiszący o średnicy 2,2 cm Może być również używany jako waga bagażowa Funkcja TARE Zasilany 1x baterią 3V CR2032 (w zestawie)

Cena 36,12 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17307

Marka:

Cyfrowa wisząca waga do 10 kg z 10g niebieską dokładnością Waży w jednostkach kg, oz, lb, yin Hak wiszący o średnicy 2,2 cm Może być również używany jako waga bagażowa Funkcja TARE Zasilany 1x baterią 3V CR2032 (w zestawie)

Cena 36,12 zł
Więcej
W magazynie