Indeks: OB17185

Marka: MyWeigh

MyWeigh Triton T3 do 400 g / 0,01 g

Recenzje: 0

Parametry Waży do 400 g z dokładnością do 0,01 g w jednostkach g (gramy) / oz (uncje) / ozt (uncje troy) / dwt (waga) / ct (karat) / gn (ziarno) Rozmiar wkładki wagowej 8cm x 6cm Duży, podświetlany na czerwono wyświetlacz Kalibracja automatyczna / ręczna - Użyj dwóch precyzyjnych obciążników 200 g do ręcznej kalibracji Funkcja TARE do maksymalnej...

Cena 139,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17151

Marka: WeiHeng

WH-A08 Cyfrowa waga wisząca do 50 kg z dokładnością 5 g / 10 g

Recenzje: 0

Parametry Wisząca skala do 50 kg z podświetlanym wyświetlaczem LCD - podwójna rozdzielczość: rozdzielczość 0-10 kg 5g, rozdzielczość 10-50 kg 10g Jednostka miary: kg (kilogram) / lb (funt) / JIN / OZ (uncja) Funkcja TARE - odejmuje wagę pojemnika, w którym jest ważony Stalowy hak do zawieszania i stalowy uchwyt Pomiar temperatury Automatyczne...

Cena 41,63 zł Cena podstawowa 50,16 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17667

Marka: OEM

Waga cyfrowa KL-1000 do 1 kg / 0,01 g

Recenzje: 0

Parametry Waga cyfrowa przeznaczona do ważenia przedmiotów do maks. 1000g z dokładnością do 0,01g Jednostki miary: ważą od 1 ziarna / 0,07 g w jednostkach g (gram), ct (karat), dwt (waga), oz (uncja), ozt (uncja troy), gn (ziarno) Funkcja TARE - reset wagi pojemnika na powierzchni ważenia Funkcja HOLD - przytrzymaj wartość tary na wyświetlaczu...

Cena 124,57 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17699

Marka: OEM

Waga cyfrowa do biżuterii KL20 do 50g / 0,001g

Recenzje: 0

Parametry Cyfrowa waga biżuterii KL20 z opcją USB, waży do 50 gz dokładnością 0,001 g Podświetlany na niebiesko wyświetlacz Wagi w jednostkach g, oz (dokładność 0,0001 uncji), T, ozt (dokładność 0,0001 uncji), dwt, ct (dokładność 0,005 cala), gn (dokładność 0,01 g) Funkcja automatycznego wyłączania - wyłącza się po 3 minutach bezczynności Funkcja...

Cena 143,97 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OB17135

Marka: OEM

Cyfrowa waga do 3 kg z dokładnością do 0,1 g

Recenzje: 0

Parametry Waga cyfrowa przeznaczona do ważenia przedmiotów o maksymalnej wadze 3000g z dokładnością do 0,1g Wyświetlane jednostki: g (gram) / oz (uncja) / ozt (uncja trojańska) / dwt (waga) / ct (karat) / gn (grain) Dwie praktyczne miski wagowe (10 cm x 10 cm i 13 cm x 11 cm) Funkcja TARE - wyzerowanie wagi w misce / pojemniku Kolorowo...

Cena 96,14 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery

Bezpieczna płatność za pośrednictwem bramki płatności GoPay

Podstawowe informacje o GoPay

GoPay jest największym dostawcą płatności internetowych w Czechach i jednym z największych dostawców płatności internetowych w Czechach i Europie Środkowej.

GoPay jest nadzorowany przez Narodowy Bank Czeski, a GoPay jest licencjonowany przez Czeski Bank Narodowy na emisję pieniądza elektronicznego.

Obsługując dane płatności, GoPay spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dla skojarzeń kart PCI DSS

Jak płatności przechodzą przez bramkę płatności GoPay?

Bramka płatności GoPay oferuje szybki, wygodny i bezpieczny sposób płatności online.

Dokonujesz płatności bezpośrednio w bramce płatności po zakończeniu zamówienia lub brama przekierowuje Cię do bankowości internetowej lub do strony, która odpowiada wybranej metodzie płatności w zamówieniu.

Po wysłaniu płatności, GoPay wyśle ci e-mail z linkiem do śledzenia twojego statusu płatności lub otrzymasz instrukcje dotyczące wypełnienia płatności.

Wszystkie informacje dotyczące płatności, w tym numer karty kredytowej, są zabezpieczone zaszyfrowaną komunikacją, a GoPay obsługuje je zgodnie z najwyższym standardem bezpieczeństwa dla stowarzyszeń kart PCI DSS.

Jak płatność dokonywana jest za pośrednictwem bramki płatności GoPay?

  1. Klient wprowadza dane karty na bramce płatności i wysyła płatność.
  2. GoPay przekaże informacje o płatności procesorowi podmiotu stowarzyszonego, który złoży transakcję do odpowiedniego stowarzyszenia kart (np. VISA lub MasterCard). Gwarantuje to, że transakcja jest powiązana z bankiem, który wydał kartę, za pośrednictwem której klient wprowadził płatność.
  3. Emitujący Bank podejmuje decyzję o zatwierdzeniu płatności i przekazuje swoją decyzję procesorowi, który następnie informuje GoPay.
  4. GoPay przetwarza informacje i informuje o stanie płatności zarówno klienta, jak i sprzedawcy. Jeśli bank zatwierdzi płatność, GoPay zwiększy saldo na rachunku handlowca przedsiębiorcy o dokonaną płatność.
  5. Sprzedawca wysyła zakupiony towar do klienta.
  6. W oparciu o ustawioną częstotliwość rozliczeń, GoPay przenosi saldo z konta handlowca na konto bankowe sprzedawcy.